Uziversite Nedir?

Türkiye'nin En Ekonomik Eğitim Platformu!

Uziversite, diledikleri konuda eğitim almaya ihtiyaç duyan kurumlara, offline ya da canlı yayın aracılığıyla, almak istedikleri eğitimin uzmanına 7/24 mesai kaybetmek zorunda kalmadan erişebilecekleri bir eğitim deneyimi sunar.


Geleneksel eğitim modellerinden farklı olarak online eğitimin merkezinde öğrenci yer alır. Her şeyin ders esnasında öğrenilmesine dayanan geleneksel eğitimin aksine online eğitim sisteminde öğrenci dersleri zamana ve mekana bağlı olmadan takip edebilir. Bu sayede eğitim yer ve mekan farketmeksizin öğrenilmek istenildiğinde izlenerek hatta tekrar ederek daha kalıcı ve pratik olur.

image
image

Zamandan ve Mekandan Tasarruf Edin!

Aynı mekanda olma zorunluluğu içermediği için bölgesel ve coğrafi engelleri ortadan kaldırır. Eğitim için harcayacağınız sürenin dışında yol ve benzeri konularda gereksiz zaman kaybı yaşamazsınız.


Sadece internet bağlantılı bir cihaza ihtiyacınız olduğu için eğitimi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Eğitim materyallerine kendi çalışma takviminize göre istediğiniz zaman ulaşabildiğiniz için daha etkili bir şekilde öğrenir, istediğiniz zaman dersi tekrar izleyebilirsiniz.

Hemen Başla

Zaman Kaybetmeyin, Eğitim Vermeye Başlayın

Çalışanlarınız veya öğrencilerinize hemen eğitim vermeye başalyabilmek için deneme sürümünü başlatabilir, öğrencileriniz / çalışanlarınızı sisteme tanımlayabilir ve eğitimlere başlayabilirsiniz.

OfflIne Ders

Kaydınızı tamamlayarak Ofline derslerinizi öğrenci / çalışanlarınıza izletebilirsiniz.

Canlı Yayın

Çalışanlarınıza eğitmenler aracılığı ile canlı dersler verebilir kurum içi eğitimler düzenleyebilirsiniz.

Webinar

Çok yakında uziversite üzerinden webinarlar düzenleyebileceksiniz.